ZADZWOŃ

735-858-555

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacje osób i miejsc prowadzone są na zlecenia firm, jak i osób prywatnych. Są ścisłe powiązanie ze sprawami rozwodowymi, niewiernością partnera, a także chęcią poznania działań pracowników lub wspólników, którzy mogą działać na niekorzyść przedsiębiorstwa. Celem dyskretnej obserwacji jest np. dostarczenie informacji dotyczących czyjegoś miejsca pobytu, ewentualnej zdrady czy towarzystwa w jakim przebywa bliska osoba.

Każde zlecenie obserwacji osób i miejsc w Biurze Detektywistycznym Hermes, charakteryzuje się zupełnie inną specyfiką, dlatego też każde traktujemy bardzo indywidualnie. Podejmując się działań w wyznaczonym przez Klienta czasie, stosujemy niezawodne metody, umiejętnie wypracowane na przestrzeni lat. Priorytetem jest dla nas całkowita dyskrecja oraz zachowanie pełnej poufności.

Fachowo podjęte obserwacje osób i miejsc przez nasze biuro detektywistyczne, gwarantują Państwu dostarczenie rzetelnych informacji sporządzonych w postaci obszernego raportu. Pozyskane materiały, oddane w Państwa ręce z powodzeniem mogą posłużyć jako akceptowany przez sąd dowód w sprawie rozwodowej, ale także jako środek dowodowy w przebiegu spraw cywilnych, czy karnych.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.