ZADZWOŃ

735-858-555

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacje osób i miejsc prowadzone są bardzo często zarówno na zlecenia korporacji, jak i osób prywatnych. Mają one ścisłe powiązanie ze sprawami rozwodowymi, niewiernością partnera, a także chęcią poznania działań pracowników, którzy mogą działać na niekorzyść przedsiębiorstwa.

Celem obserwacji osób jest przede wszystkim całkowicie dyskretne działanie, które nie wzbudza w najmniejszym stopniu podejrzeń osoby obserwowanej. Wnikliwe monitorowanie ma na celu dostarczenie informacji dotyczących czyjegoś miejsca pobytu, ewentualnej zdrady czy towarzystwa w jakim przebywa bliska osoba. Stosowaną często praktyką przez zleceniodawców jest także chęć obserwacji miejsca pracy, pobytu, czy monitorowania domu podczas nieobecności właścicieli- na przykłada w celu sprawdzenia uczciwości niani, której klient powierza opiekę nad dziećmi.

Każde zlecenie obserwacji osób i miejsc w Biurze Detektywistycznym Hermes, charakteryzuje się zupełnie inną specyfiką, dlatego też każde traktujemy bardzo indywidualnie. W zależności od oczekiwań klienta oraz tego jakie informacje chce zdobyć, obserwacji może zamknąć się w 24 godzinach, ale może też trwać od kilku do kilkunastu tygodni. Podejmując się działań w adekwatnym do zakresu obowiązków czasie, stosujemy niezawodne metody, umiejętnie wypracowane na przestrzeni lat. Priorytetem jest dla nas przede wszystkim dyskrecja oraz zachowanie pełnej poufności.

Fachowo podjęte obserwacje osób i miejsc przez naszą agencję detektywistyczną, gwarantują Państwu dostarczenie rzetelnych, jasnych informacji sporządzonych w postaci pełnego raportu. Pozyskane materiały, oddane w Państwa ręce z powodzeniem mogą posłużyć jako akceptowany przez sąd dowód w sprawie rozwodowej, ale także jako środek dowodowy w przebiegu spraw cywilnych, czy karnych.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.