ZADZWOŃ

735-858-555

Wykrywanie podsłuchów

Zarówno przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni coraz częściej mogą spotkać się z zainstalowanym podsłuchem w najbliższym otoczeniu. Działania takie mają najczęściej na celu podjęcie bezprawnych, szkodliwych kroków w kierunku danej osoby lub firmy. Stale rozwijająca się technologia dostarcza coraz to nowych i trudniejszych w wykryciu urządzeń, co pozwala na znaczne poszerzenie możliwości inwigilacyjnych. Wykrycie podsłuchu jest zatem działaniem wymagającym niezbędnej wiedzy na temat nowoczesnych systemów, dyskrecji oraz profesjonalnego podejścia do sprawy.

W Biurze Detektywistycznym Hermes wielokrotnie przeprowadzaliśmy czynności związane z wykrywaniem podsłuchów. Postępowanie oparte na zastosowaniu profesjonalnego sprzętu to gwarancja skutecznie wykonanej usługi. Nasi specjaliści wykazują się odpowiednimi kwalifikacjami, na podstawie których są w stanie szybko i skutecznie ocenić stan pomieszczeń pod kątem możliwości instalacji urządzeń szpiegowskich. Dzięki odpowiednim działaniom analizują także potencjalne zagrożenia, oraz odpowiednio szybko eliminują je z otoczenia klienta. W zależności od potrzeb zleceniodawcy, sporządzimy protokół zawierający informacje na temat stanu badanych pomieszczeń.

Bezpieczne, prywatne środowisko, pozbawione zagrożeń wynikających z obecności podsłuchu to niezbędne aspekty do osiągnięcia swoistego komfortu. Specjaliści Biura Detektywistycznego Hermes zadbają o ten komfort najlepiej, zapewniając dyskretną i w pełni profesjonalną usługę.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.