ZADZWOŃ

735 858 555

Zdrada, rozwód

Podejrzewasz partnera o zdradę?

Rozwód z powodu zdrady małżonka to trudne i emocjonalne doświadczenie dla każdego, kto się z nim zetknie. Wiele par, które stanęły przed taką sytuacją, doświadcza długotrwałego procesu sądowego, w którym trzeba udowodnić winę jednego z partnerów. Bez wystarczających dowodów, może to być trudne i wyniszczające. Niewątpliwie może to negatywnie wpłynąć na dalsze relacje dwojga ludzi oraz utrzymanie przyjacielskich stosunków, choćby ze względu na dzieci. 

W takich trudnych chwilach, Biuro Detektywistyczne Hermes oferuje swoje usługi, które pozwolą na zebranie wystarczających dowodów i uniknięcie niepotrzebnych stresów i kłopotów. Profesjonalni detektywi w Biurze Detektywistycznym Hermes, przeprowadzają dyskretną i wnikliwą obserwację, aby ustalić, czy podejrzenia o zdradzie są uzasadnione. Nasz zespół jest wyposażony w niezbędną wiedzę, doświadczenie i narzędzia, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rezultaty.

Kiedy zebrane dowody jednoznacznie wskazują na zdradę, stanowią one ważny element w sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. Są one szczególnie istotne w kontekście podziału majątku, ustalenia opieki nad dziećmi oraz w przypadku ustalenia wysokości alimentów - zarówno na dziecko, jak i na byłego współmałżonka.

Biuro Detektywistyczne Hermes dostarcza wyczerpujący raport, który zawiera wszelkie uzasadnienia w postaci zdjęć, nagrań audio i wideo, a klient sam decyduje, jak wykorzysta pozyskane informacje. Nasz detektyw może również zostać wezwany jako świadek podczas rozprawy rozwodowej.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.