ZADZWOŃ

735-858-555

Zdrada, rozwód

Niedochowanie wierności partnera, to jeden z najczęstszych powodów zakończenia związku małżeńskiego. Sytuacja taka to niezwykle nieprzyjemne przeżycie. Niekiedy ze względu na brak konkretnych dowodów, dochodzi do wieloletniej walki prowadzonej w sądzie o ustalenie winy. Nierozerwalnie wiąże się to z licznymi rozprawami, powołaniem świadków, koniecznością przesłuchania ich oraz analizą dowodów. Niewątpliwie potrafi to negatywnie wpłynąć na dalsze relacje dwojga ludzi oraz utrzymanie przyjacielskich stosunków, choćby ze względu na dzieci. Silne przeżycia towarzyszące tak przykrym sprawom, są w stanie bardzo często zaburzyć trzeźwą ocenę sytuacji, co w przyszłości może być tragiczne w skutkach.

Usługi Biura Detektywistycznego Hermes, pozwolą zebrać niezbędne dowody do rozwodu z orzeczeniem o winie oraz uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. W pierwszej kolejności podejmowanych działań przez profesjonalnego detektywa jest całkowicie dyskretna i wnikliwa obserwacja. Ma na celu orzeczenie, czy zdrada jest podejrzeniem słusznym. Niezbędne jest do tego odpowiednie przygotowanie, wiedza i doświadczenie. Stały kontakt ze Zleceniodawcą zapewnia informacje na bieżąco o postępach prac, dzięki czemu zachowane są wszelkie oczekiwania Klienta.

Kiedy zebrane materiały bezsprzecznie wskażą na zdradę małżonka, mogą posłużyć jako dowód w sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. Ma to niezwykle istotne znaczenie podczas podziału majątku, ustalenia prawa do opieki nad dziećmi, oraz w przypadku ustalenia wysokości alimentów - zarówno na dziecko, jak i na byłego współmałżonka.

Obszerny raport zawierający wszelkie uzasadnienia przedstawione w formie zdjęć, nagrań audio i video, oddawany jest do dyspozycji Klienta, który sam decyduje w jaki sposób wykorzysta pozyskane materiały. Na potrzebę Klienta ustalane są także dane osobowe kochana/kochanki, które dołączone są do raportu. Istotną informacją jest również to, że wynajęty detektyw może zostać wezwany na świadka podczas rozprawy rozwodowej.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.