ZADZWOŃ

735-858-555

Zdrada, rozwód

Niedochowanie wierności partnera, to jeden z najczęstszych powodów zakończenia zawiązku małżeńskiego. Sytuacja taka to niezwykle nieprzyjemne przeżycie nie tylko dla porzuconej osoby, ale także dla całej rodziny. Niekiedy ze względu na brak konkretnych dowodów, dochodzi do wieloletniej walki prowadzonej w sądzie o ustalenie winy. Nierozerwalnie wiąże się to z licznymi rozprawami, koniecznością powołania świadków, przesłuchania ich oraz przeanalizowaniem dowodów, co niewątpliwie potrafi negatywnie wpłynąć na dalsze relacje dwojga ludzi oraz utrzymanie przyjacielskich stosunków, choćby ze względu na dzieci.

Usługi Biura Detektywistycznego Hermes, którego działania opierają się na pełnej dyskrecji i doświadczeniu pozwolą zebrać niezbędne dowody do rozwodu z orzeczeniem o winie oraz uniknąć licznych nieprzyjemnych sytuacji. Silne przeżycia towarzyszące tak przykrym sprawom są w stanie bowiem bardzo często zaburzyć trzeźwą ocenę sytuacji, co w przyszłości może być tragiczne w skutkach.

W pierwszej kolejności podejmowanych działań przez profesjonalnego detektywa jest wnikliwa obserwacja. Przeprowadzona całkowicie dyskretnie, ma na celu orzeczenie, czy zdrada żony lub męża jest podejrzeniem słusznym. Proces ten realizowany jest w całkowitym porozumieniu z klientem, przy pełnym zachowaniu dyskrecji. Działania absolutnie nie mogą nadszarpnąć reputacji żadnej ze stron, dlatego niezwykle ważnym jest niewyciąganie pochopnych wniosków oraz nieuargumentowanych spostrzeżeń. Niezbędna jest do tego wiedza, doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie. Cykliczny kontakt ze zleceniodawcą zapewnia informowanie na bieżąco o postępowaniu działań śledczych, dzięki czemu zachowane są wszelkie wytyczne dotyczące oczekiwań klienta.
Kiedy zebrane materiały bezsprzecznie wskażą na zdradę jednego z małżonków, mogą posłużyć jako dowód w sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. Ma to niezwykle istotne znaczenie podczas ustalania prawa do opieki nad dziećmi, a także regulowania kontaktów z podopiecznymi oraz w przypadku ustalenia wysokości alimentów- zarówno na dziecko, jak i na byłego współmałżonka.

Postępowanie, mające na celu udowodnienie zdrady, prowadzone jest bez zaangażowania emocjonalnego, które bardzo często zaburza racjonalną ocenę sytuacji. Dostarcza ono także wszelkich niezbędnych informacji do rozstrzygnięcia sprawy na korzyść osoby pokrzywdzonej, co niestety nie jest możliwe bez przedstawienia konkretnych, jasnych dowodów. Te zdobyte przez detektywa są w pełni akceptowane przez polskie sądy, podczas orzekania o winie oraz podziału majątku wspólnego.
Pełny raport zawierający wszelkie uzasadnienia przedstawione w formie zdjęć, nagrań audio i video, oddawany jest do dyspozycji klienta, który sam decyduje, w jakim celu i w jaki sposób wykorzysta pozyskane materiały. Na potrzebę Klienta ustalane są także dane osobowe kochana/kochanki, które dołączone są do raportu. Istotna informacją jest również to, że wynajęty detektyw może zostać wezwany na świadka podczas rozprawy rozwodowej.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.