ZADZWOŃ

735-858-555

Poszukiwanie osób

Poszukiwanie osób to proces złożony, którego przebieg uzależniony jest od wielu kryteriów. Charakterystyka każdego zaginięcia jest zupełnie inna i wymaga odpowiednio dopasowanych czynności. Emocje, które towarzyszą podczas działań lokalizowania zaginionej osoby, mogą znacznie utrudnić przeprowadzenie przemyślanych działań. W przypadku zaginięcia bliskich warto zgłosić się więc po pomoc do biura detektywistycznego, które przede wszystkim na początku określi specyfikę zaginięcia, aby móc podjąć odpowiednie działania przyspieszające proces poszukiwania osób.

W biurze Detektywistycznym Hermes szczegółowo przygotowujemy plan, którego charakterystyka jest indywidualnie dopasowana do rodzaju sprawy. Porwania dla okupu, porwania rodzicielskie, czy dobrowolne ukrywanie się to sytuacje, które wymagają zupełnie innego podejścia. W odróżnieniu od organów ścigania, które ogranicza procedura, natychmiast podejmujemy się zleconych poszukiwań osób.

W celu ustalenia spójnej strategii, która ma za zadanie jak najszybsze dotarcie do zaginionego człowieka, w pierwszej kolejności profesjonalni detektywi Biura Detektywistycznego Hermes, ustalają jak najwięcej informacji, dotyczących poszukiwanego. Zebranie ich pozwala na przygotowanie zarysu dalszych działań. Ważnym aspektem jest też to, że dzięki naszej skrupulatności, każdy najmniejszy nawet sygnał jest bardzo dokładnie rozpatrywany. Analizujemy rzetelnie każdą poszlakę i ślad, który może mieć wpływ na przebieg postępowania, czy zmienić jego tok.

Nieodłącznym aspektem profesjonalnego poszukiwania osób jest współpraca z klientem. Kiedy dochodzi do odnalezienia zaginionego, niezwłocznie informujemy o tym zleceniodawcę. Doskonale zdajemy sobie sprawę z powagi, jaką charakteryzują się zaginięcia oraz jak bolesne i ciężkie jest to przeżycie. Dzięki wypracowanemu na przestrzeni lat doświadczeniu, doskonale wiemy jakie kroki podjąć aby proces poszukiwań był skuteczny i zakończony sukcesem.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.