ZADZWOŃ

735-858-555

Weryfikacja pracowników

Rekrutacja i wdrożenie nowego pracownika w struktury firmy to czasochłonny i kosztowny proces. Świadomy przedsiębiorca w trosce o bezpieczeństwo swojej firmy, może zweryfikować kandydata pod kątem poprzedniego zatrudnienia, uzyskanych certyfikatów czy umiejętności. Badania wykazują, że z każdym rokiem coraz więcej ubiegających się o pracę, kłamie w swoim CV. Jedna rozmowa rekrutacyjna to zazwyczaj za mało, aby określić prawdomówność potencjalnie zatrudnianej osoby, zwłaszcza kiedy będzie miała ona dostęp do wrażliwych danych, stanowiących know-how firmy. To, kogo zapraszamy do współpracy, jest niezwykle istotną sprawą, która będzie miała bezpośredni wpływ na rozwój firmy. Weryfikacja pracownika zarówno przed zatrudnieniem, jak i w trakcie jego trwania pozwoli pracodawcy odpowiednio wcześniej uchronić się przed ewentualnymi nieprzyjemnymi konsekwencjami, które mogą odbić się na wizerunku firmy.

W Biurze Detektywistycznym Hermes wykorzystujemy doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat. Dyskretnie sprawdzamy wszystkie istotne dla pracodawcy informacje. Doświadczenie zawodowe, historia zatrudnienia, wykształcenie, referencje czy uzyskane certyfikaty, to podstawowe elementy które trzeba sprawdzić. Na podstawie zgromadzonym danych, jesteśmy w stanie określić na ile przedstawione dokumenty przez kandydata są wiarygodne. Weryfikacja pracowników pozwoli na zbudowanie zespołu, który będzie siłą napędową firmy.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.