ZADZWOŃ

735-858-555

Nieuczciwa konkurencja

Zjawisko nieuczciwej konkurencji reguluje ustawa, jednak przedsiębiorcy, coraz częściej spotykają się z działaniami niezgodnymi z prawem. Fałszywe postępowanie jest w stanie znacznie naruszyć dobre imię i struktury funkcjonowania przedsiębiorstwa. W efekcie czego nieprzyjemne skutki mogą niebezpiecznie dawać się we znaki przez lata, doprowadzając nawet do bankructwa. Procesy, które doprowadzają do zagrożenia interesu danej firmy oraz nadszarpnięcia jej reputacji, mogą zostać poddane odpowiedzialności cywilnej lub karnej.

Niezbędnym aspektem, który pozwala na podciągnięcie do odpowiedzialności podmiotu, jest udokumentowanie działań podlegających nieuczciwej konkurencji. Profesjonalna pomoc w zdobyciu dowodów, może znacznie usprawnić ten proces. Ofiara oszustwa z powodzeniem może zgłaszać do sądu roszczenia w sprawie o odstąpienie od szkodliwych działań, usunięcie ich skutków, a nawet zarządzenie adekwatnej rekompensaty, gdy ktoś osiągnął zysk kosztem poszkodowanego.

W Biurze Detektywistycznym Hermes, dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat jesteśmy w stanie w pełni udokumentować bezprawne działania, poparte odpowiednio przeprowadzonymi czynnościami. Dyskretnie prowadzone działania, zapewnią Państwu rezultaty, dzięki którym nieuczciwa konkurencja zostanie skutecznie zakończona, a zebrane dowody pozwolą na adekwatne ukaranie osoby odpowiedzialnej za nieetyczne zachowania.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.