ZADZWOŃ

735-858-555

Ustalenia majątkowe

Problem, z którym boryka się większość przedsiębiorców, ale i osoby prywatne, to spóźniający się ze spłatą należności dłużnicy. Bardzo często, wszelkimi możliwymi sposobami starają uchylić się od obowiązku rozliczenia z wierzycielem. Sam proces windykacji należności jest skomplikowany i pochłania znaczną część czasu, który przy obecnej prędkości rozwoju rynku jest walutą bezcenną. Nieuczciwi dłużnicy mogą próbować przeciągać w nieskończoność zwrócenie należnej kwoty, ukrywając faktyczny stan majątku.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich czynności, popartych niezbędnym doświadczeniem i wiedzą, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu rzetelnych, zgodnych ze stanem faktycznym, informacji na temat majątku dłużnika. Wszystkie dane przekazane zleceniodawcy w postaci przejrzystego raportu, są cennym dokumentem, kiedy sam nakaz zapłaty jest niewystarczający do odzyskania należności. Ustalenia majątkowe przeprowadzone przez Biuro Detektywistyczne Hermes mogą znacznie usprawnić ten proces, umożliwiając polubowne zamknięcie problematycznych kwestii. Kiedy jednak sprawa wkracza na drogę sądową, raport, jako akceptowany przez polski sąd dokument, znacznie przyspiesza proces egzekucji.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.