ZADZWOŃ

735 858 555

Ustalenia majątkowe

Ustalenia majątkowe - efektywna pomoc w odzyskaniu należności.

Problem z jakim zmaga się wiele firm i osób prywatnych, to opóźniający się w spłacie dłużnicy. Często stosują oni różne sposoby, aby unikać swoich zobowiązań.

Proces windykacji jest skomplikowany i zajmuje dużo czasu, który jest bardzo cenny. Nieuczciwi dłużnicy często próbują odwlekać zwrot należności, ukrywając swój prawdziwy stan majątkowy.

Biuro Detektywistyczne Hermes może pomóc w rozwiązaniu tego problemu poprzez przeprowadzenie odpowiednich działań, opartych na doświadczeniu i wiedzy. Przedstawimy Państwu rzetelne informacje o majątku dłużnika, które zostaną ujęte w obszernym raporcie. Ten dokument jest bardzo cenny, gdy nakaz zapłaty jest niewystarczający do odzyskania należności.

Ustalenia majątkowe przeprowadzone przez nas, mogą umożliwić polubowne zakończenie sprawy. W razie konieczności wszczęcia postępowania sądowego, nasz raport jest uznawany przez polskie sądy i pozwali na przyspieszenie procesu egzekucji.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.