ZADZWOŃ

735 858 555

Badania DNA

Badanie DNA - gwarancja dyskrecji w ustaleniu ojcostwa.

Ustalenie ojcostwa za pomocą niepodważalnych badań DNA to kluczowe zagadnienie przy prawnym uregulowaniu obowiązku alimentacyjnego, unieważnieniu małżeństwa oraz ustaleniach spadkowych.

Badania DNA są nieocenioną pomocą dla tych, którzy chcą uzyskać pewność, kto rości sobie prawa do dziedziczenia, oraz dla klientów, którzy mają wątpliwości co do rzeczywistego pokrewieństwa.

Jako doświadczone Biuro Detektywistyczne Hermes, zapewniamy pełną dyskrecję i stuprocentową niezawodność wykonanych badań DNA. Biorąc pod uwagę znaczenie sprawy i silne emocje, z jakimi może wiązać się wynik, współpracujemy tylko z zaufanymi laboratoriami. Wynik testu jest przedstawiany w postaci przejrzystego raportu, który może służyć jako materiał dowodowy w sprawach sądowych.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.