ZADZWOŃ

735-858-555

Badania DNA

Ustalenie ojcostwa za pomocą niepodważalnych badań DNA jest niezwykle ważnym aspektem podczas prawnej regulacji obowiązku alimentacyjnego, unieważnienia małżeństwa, czy w przypadku ustaleń spadkowych. Badanie DNA jest także nieocenioną pomocą dla pragnących uzyskać pewność co do osoby, która rości sobie prawo do dziedziczenia, a także klientów, którzy mają wątpliwości co do rzeczywistego stopnia pokrewieństwa z wcześniej nieznanymi członkami rodziny.

Jako doświadczone Biuro Detektywistyczne, gwarantujemy całkowitą dyskrecję oraz stuprocentową gwarancję wiarygodności wykonanych badań DNA. W trosce o wagę sprawy oraz silne emocje, z jakimi może wiązać się wynik, współpracujemy tylko z zaufanymi laboratoriami. Wynik testu przedstawiony jest w postaci przejrzystego raportu, który może posłużyć jako materiał dowodowy podczas spraw sądowych.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.