ZADZWOŃ

735-858-555

Blog

Praca do późna, niespodziewane delegacje, tajemnicze transakcje na karcie płatniczej, podejrzany zapach perfum a może szminka na kołnierzyku? Sprawdzenie wierności współmałżonka to jedno z najczęstszych zleceń z jakimi musi się zmierzyć nasze biuro detektywistyczne. Zdarzają się zdrady trudne do wykrycia, jednak wiemy z doświadczenia, że nie ma zdrady doskonałej…

Na co zwrócić uwagę?

·   Telefon komórkowy partnera

Jeśli z telefonem nie rozstaje się nigdy, ani w łóżku, ani w łazience powinno cię to zainteresować. Nowe hasło do telefonu komórkowego,  komputera lub do konta na portalu społecznościowym – to może być kolejny powód dla którego warto to sprawdzić.

·   Przesadne dbanie o wygląd

Jeśli jesteście w długoletnim związku, wiesz o swoim partnerze wszystko. Dlatego, gdy Twój partner nagle zmienia swój styl i kupuje nowe ubrania, przechodzi na dietę, zaczyna uprawiać sport, możesz zacząć podejrzewać, że coś jest nie tak.

·   Mniejsze zainteresowanie rodziną

Twój partner życiowy traci zainteresowanie sprawami rodzinnymi takimi jak: problemy z dziećmi lub stanem budżetu rodzinnego. Może być wtedy myślami zupełnie gdzieś indziej, a domowe sprawy stanowią tylko niechciane obciążenie.

·   Niespodziewane wydatki

Jeśli zauważysz na rachunku bankowym podejrzane wydatki lub wypłaty gotówkowe których nie mieliście w planie, warto się tym zainteresować. Jeśli twój partner nie potrafi ich jasno wytłumaczyć, możesz zacząć podejrzewać go o zdradę.

·   Ciągle jest w pracy

Częste wyjazdy służbowe lub nadgodziny w pracy? Odrzuca twoje propozycje na wieczór bądź weekend we dwoje, usprawiedliwiając się natłokiem obowiązków biznesowych? Sprawdź, czy nadmierne starania są nagradzane przez pracodawcę odpowiednim wynagrodzeniem lub awansem na wyższe stanowisko.

·   Zmiana zachowań seksualnych

Twój partner stracił zainteresowanie lub wręcz przeciwnie, proponuje całkiem nowe techniki seksualne, gdy zawsze stawiał na tradycyjne metody. W takim wypadku bardzo możliwe, że zaspokaja swoje potrzeby z kimś innym.

Pomoc prywatnego detektywa

Jeśli oznak wskazujących na zdradę partnera jest kilka, istnieje wtedy duże prawdopodobieństwo niedochowania wierności. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług prywatnego detektywa. Zdobyty materiał dowodowy potwierdzający nasze przypuszczenia, może następnie być wykorzystany podczas sprawy rozwodowej. Detektyw może również osobiście stawić się w sądzie w charakterze świadka.

Dobrze zrealizowane zlecenie wymaga ścisłej współpracy detektywa ze zlecającym. Na pierwszym spotkaniu wypyta o szczegóły i powody naszych podejrzeń. Będzie też prosił o podanie dokładnych danych wskazanej osoby, pomoże to w ustaleniu niecodziennych zachowań. Później detektyw podejmuje się dyskretnej obserwacji podejrzanego, robiąc zdjęcia osób, z którymi się spotyka i miejsc, do których chodzi, prowadzi też notatki. Po zakończonych czynnościach przedstawi pisemny raport z przeprowadzonych czynności z załączoną dokumentacją fotograficzną.

Współpraca z prywatnym detektywem w dużej mierze opiera się na zaufaniu. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń lub niepewności warto dobrze przemyśleć wybór agencji detektywistycznej.  Najlepiej zwrócić się do zaufanej ci osoby z prośbą o polecenie sprawdzonej firmy lub porozmawiaj ze swoim adwokatem. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego biura detektywistycznego.

Jak wykryć podsłuch?
POPRZEDNI WPIS
Współpraca detektywa z adwokatem – na czym polega?
NASTĘPNY WPIS
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.