ZADZWOŃ

735 858 555

Weryfikacja pracowników

Zyskaj pewność co do kwalifikacji i prawdomówności swoich pracowników.

Rekrutacja i wdrożenie nowego pracownika do struktury firmy to czasochłonne i kosztowne zajęcie. Świadomy przedsiębiorca powinien zadbać o bezpieczeństwo swojej firmy, sprawdzając kandydata pod kątem jego poprzedniego zatrudnienia, uzyskanych certyfikatów i umiejętności.

Badania pokazują, że coraz więcej osób kłamie w swoich CV w celu uzyskania wymarzonej pracy. Dlatego samo przeprowadzenie jednej rozmowy rekrutacyjnej może być za mało, aby zweryfikować prawdomówność potencjalnego pracownika, szczególnie jeśli będzie on miał dostęp do wrażliwych informacji stanowiących know-how firmy. Dlatego ważne jest, aby właściwie wyselekcjonować osoby, ponieważ to wpłynie bezpośrednio na rozwój naszej firmy. Weryfikacja pracownika przed i w trakcie jego zatrudnienia pozwala pracodawcy uchronić się przed ewentualnymi negatywnymi konsekwencjami, które mogą wpłynąć na wizerunek firmy.

W Biurze Detektywistycznym Hermes wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie. Dyskretnie sprawdzamy wszystkie ważne dla pracodawcy informacje, takie jak: doświadczenie zawodowe, historia zatrudnienia, wykształcenie, referencje i uzyskane certyfikaty. Na podstawie zebranych danych jesteśmy w stanie określić, na ile przedstawione przez kandydata dokumenty są wiarygodne. Weryfikacja pracowników pomoże Ci zbudować zespół, który będzie siłą napędową Twojej firmy.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.