ZADZWOŃ

735-858-555

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy to zgodna z prawem metoda, która pozwala w pełni sprawdzić kontrahenta biznesowego. Jest to działanie, coraz częściej praktykowane przez przedsiębiorców. Pozwala na zabezpieczenie interesów firmy, szczególnie przed tak ważnymi decyzjami biznesowymi, jak podpisanie ważnych umów opiewających na wysokie sumy, czy podjęcie na przyszłość wiążących  decyzji. Tak istotne postanowienia mogą zaważyć o przyszłości przedsiębiorstwa, dlatego w trosce o własny dobytek, czas i bezpieczeństwo warto powierzyć przeprowadzenie wywiadu gospodarczego w ręce doświadczonej firmy. Zadba ona o dyskretne, rzetelne i skuteczne pozyskane informacje. Wywiad gospodarczy w Polsce z każdym rokiem wkracza śmielej na rynek, stanowiąc nieocenioną pomoc dla przedsiębiorców.

Na czym polega wywiad gospodarczy? Jest to proces, dzięki któremu zespół detektywów zdobywa, przetwarza i udostępnia informacje dotyczące sytuacji ekonomicznej, prawnej, kadrowej, handlowej oraz finansowej danego przedsiębiorstwa. Postępując w pełni zgodnie z prawem, jest w stanie oszacować ryzyko współpracy z podmiotem, co ma bezpośrednie przełożenie na zdobycie przewagi konkurencyjnej. Informacje zdobyte w toku wywiadu przedstawione są w postaci obszernego raportu, który stanowi wiarygodne źródło wiedzy na temat potencjalnego kontrahenta.

Dzięki pozyskanym informacjom, osoba zlecająca jest w stanie odpowiednio wcześnie uchronić się przed konsekwencjami wynikającymi z nawiązania współpracy z nieuczciwym przedsiębiorcą.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.