ZADZWOŃ

735-858-555

Wywiad gospodarczy

Wywiad gospodarczy, co to jest?

Wywiad gospodarczy to zgodna z prawem metoda, która pozwala w pełni sprawdzić kontrahenta biznesowego. Działanie takie , coraz częściej praktykowane przez przedsiębiorców, pozwala na zabezpieczenie majątku firmy, szczególnie przed tak ważnymi decyzjami biznesowymi, jak podpisanie ważnych umów opiewających czy podjęcie wiążących na przyszłość decyzji. Tak istotne postanowienia mogą zaważyć o przyszłości przedsiębiorstwa, dlatego w trosce o własny dobytek, czas i bezpieczeństwo warto powierzyć przeprowadzenie wywiadu gospodarczego w ręce doświadczonego profesjonalisty, który zadba o rzetelne, skuteczne i dyskretnie pozyskane informacje.
Wywiad gospodarczy to praktyka na co dzień stosowana w Europie. W Polsce z każdym rokiem wkracza śmielej na rynek, stanowiąc nieocenioną pomoc dla przedsiębiorców.

Na czym polega wywiad gospodarczy?

Jest to proces, dzięki któremu detektyw zdobywa, przetwarza i udostępnia informacje dotyczące sytuacji ekonomicznej, prawnej, kadrowej, handlowej oraz finansowej danego przedsiębiorstwa. Postępując w pełni zgodnie z prawem, jest w stanie oszacować ryzyko współpracy z podmiotem, co ma bezpośrednie przełożenie na zdobycie przewagi konkurencyjnej. Informacje zdobyte w toku wywiadu śledczego przedstawione są w postaci klarownego raportu, który stanowi wiarygodne, poparte faktami, źródło wiedzy na temat potencjalnego kontrahenta.

Dzięki pozyskanym materiałom, osoba zlecająca jest w stanie odpowiednio wcześnie uchronić się przed ewentualnymi stratami finansowymi, konsekwencjami wynikającymi z nawiązania współpracy z nieuczciwym przedsiębiorcą, czy nawet bankructwem.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.