ZADZWOŃ

735-858-555

Wykrywanie podsłuchów

Podsłuch to zjawisko obecne nie tylko w życiu politycznym, ale także problem, z którym bardzo często spotykają się przedsiębiorcy. Dostępność na rynku urządzeń szpiegujących i podsłuchów sprawiła, że każdy może bez problemu je zakupić, co w połączeniu z nieetycznymi zamiarami oraz bezprawnym zachowaniem, może znacznie zaszkodzić zarówno przedsiębiorcy, jak i osobie prywatnej. W praktyce oznacza to bardzo łatwe uzyskanie poufnych informacji, wrażliwych danych, czy kodów dostępu. Istnieje więc znacznie wyższe ryzyko padnięcia ofiarą szantażystów, czy prześladowców. Ponadto ceny urządzeń szpiegowskich są coraz niższe, co powoduje znaczną eskalację tego procederu.

Stale idąca do przodu technologia pozwala na stosowanie coraz lepszych systemów inwigilacyjnych, które bez problemu są w stanie wtopić się w otoczenie. Własnoręczne wykrywanie podsłuchów w domu, biurze, bądź samochodzie jest więc bardzo trudne, czasem wręcz niemożliwe.
W Biurze Detektywistycznym Hermes dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, niezbędną widzą na temat narzędzi szpiegowskiego oraz profesjonalnym sprzętem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zlokalizować oraz skutecznie zlikwidować podsłuch w Państwa otoczeniu. Bez problemu wykryjemy podsłuch w miejscach prywatnych, przedsiębiorstwach oraz pojazdach, skutecznie ustalimy przyczynę oraz sprawcę danego incydentu.

Na przestrzeni lat popularne stały się także zabezpieczenia antypodsłuchowe sal konferencyjnych oraz spotkań. Dzięki takim rozwiązaniom firmy są w stanie obronić się przed kradzieżą nowych technologii, kopiowaniu baz danych klientów, czy wyciekiem poufnych, objętych tajemnicą informacji. Przeszukanie pomieszczeń za pomocą odpowiedniego sprzętu gwarantuje pełne wykrycie podsłuchów oraz zlokalizowanie wszystkich kamer, oraz skuteczne usunięcie ich.

Współczesna definicja prywatności i bezpieczeństwa została znacznie nadszarpnięta, a mylne poczucie bezkarności i anonimowości potęguje i zachęca do bezprawnych czynów. Lokalizatory GPS pod autem, ukryte kamery w domach lub miejscach pracy, oprogramowania szpiegowskie w telefonach oraz łamanie dostępów do poufnych dokumentów, to sytuacje, które mogą spotkać każdego z nas. Nie pozwólmy się szantażować, zniszczyć swojego majątku czy rodziny. Profesjonalne działania i skuteczne wykrywanie podsłuchów przez Biuro Detektywistyczne Hermes, pozwolą odpowiednio wcześniej ustrzec się przed tragicznymi w skutkach bezprawnymi zachowaniami.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.