ZADZWOŃ

735-858-555

Ustalenia majątkowe

Tłumaczenie się brakiem środków, ukrywanie dóbr oraz dostarczanie nieprawdziwych informacji na temat posiadanego majątku, to droga bardzo często obierana przez nieuczciwych kontrahentów, w celu uchylenia się od spłaty zobowiązań. Sam proces windykacji jest bardzo żmudny, a dłużnicy wykorzystują różne sposoby, aby zataić dochody, przez co, nawet egzekucja komornicza nie jest w stanie odzyskać należnej kwoty. Takie sprawy trwają w nieskończoność, narażając na dodatkowe koszty i nerwy.

Ustalenia majątkowe to proces, którego celem jest przygotowanie przejrzystego raportu, który w klarowny i wiarygodny sposób określa stan posiadania osoby lub przedsiębiorcy. Jako profesjonalne Biuro Detektywistyczne stosujemy sprawdzone, skuteczne oraz co najważniejsze-z poszanowaniem prawa-sposoby na uzyskanie faktycznych danych. Ustalenia majątkowe to zgodne z rzeczywistością informacje na temat bieżących zobowiązań, realnych źródeł dochodów, posiadanych nieruchomości i ruchomości, wierzytelności oraz partnerów handlowych kontrahenta.

Raport o ustaleniu majątkowym jest niepodważalnym dowodem na obecny stan posiadania dłużnika. Dokument umożliwia polubowne zamknięcie sprawy, kiedy jednak nie ma ku temu przesłanek, może stać się akceptowanym przez polskie sądy dowodem, podczas rozprawy. Dzięki temu proces odzyskania długów jest skrócony do minimum oraz rozstrzygnięty na korzyść zleceniodawcy w sądzie.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.