ZADZWOŃ

735-858-555

Śledztwa gospodarcze

Śledztwo gospodarcze to proces bardzo często przeprowadzany w celu orzeczenia winy wynikającej z łamania prawa przez pracowników firmy. Nieprzestrzeganie zasad i procedur może narazić pracodawcę na ogromne straty finansowe oraz nadszarpnięcie dobrego imienia. Takie działania wynikające z nieuczciwości oraz chęci zaszkodzenia, są niezgodne z etyką zawodową, a wyciek poufnych informacji, łamanie zakazu konkurencji, naruszanie tajemnicy przedsiębiorstwa, czy kradzież, to czynności podlegające konsekwencjom prawnym.

Jeśli mają Państwo podejrzenia co do zachowań lub uczciwości pracowników, zalecamy przeprowadzenie śledztwa gospodarczego. Dzięki stosowanym przez nasze Biuro Detektywistyczne Hermes praktykom, opartym na dyskretnych i pełnych poufności działaniach, udało nam się uchronić nie jedno już przedsiębiorstwo przed następstwami nieetycznych zachowań. Priorytetowo wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania klientów, indywidualnie traktując każdą sprawę.
Najbardziej istotnym dla nas aspektem jest, aby jak najszybciej zdefiniować cel, zatrzymać bezprawne działania oraz dostarczyć Państwu podstawowych materiałów dowodowych, sporządzonych w formie pisemnego raportu. . Zgromadzona dokumentacja w sposób jasny i przejrzysty określaj wynik śledztwa gospodarczego. Specjaliści Biura Detektywistycznego Hermes umiejętnie weryfikują fakty, intencje oraz zachowania, które mają na celu zaszkodzenie firmie.

Świadczymy usługi tylko i wyłącznie w pełni profesjonalne, poparte odpowiednimi krokami, które każdego naszego klienta zaprowadzą do pomyślnego zakończenia nieprzyjemnej sprawy.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.