ZADZWOŃ

735-858-555

Śledztwa gospodarcze

Śledztwo gospodarcze to proces przeprowadzany w celu orzeczenia winy wynikającej z łamania prawa przez pracowników firmy. Nieprzestrzeganie zasad i procedur może narazić pracodawcę na ogromne straty finansowe oraz nadszarpnięcie dobrego imienia. Są to czynności podlegające konsekwencjom prawnym. Najbardziej istotnym aspektem jest aby jak najszybciej zdefiniować cel, zatrzymać bezprawne działania oraz dostarczyć Państwu obszernych materiałów dowodowych.

Jeśli mają Państwo podejrzenia co do uczciwości pracowników, zalecamy przeprowadzenie śledztwa gospodarczego. Dzięki praktykom stosowanym przez nasze Biuro Detektywistyczne Hermes, opartym na dyskretnych działaniach, udało nam się uchronić nie jedno już przedsiębiorstwo przed następstwami nieetycznych zachowań. Priorytetowo wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania klientów, indywidualnie traktując każdą sprawę. Świadczymy usługi tylko i wyłącznie w pełni profesjonalne, które każdego naszego klienta zaprowadzą do pomyślnego zakończenia sprawy.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.