ZADZWOŃ

735-858-555

Obserwacja osób i miejsc

Obserwacje osób i miejsc to jedno z najbardziej popularnych działań stosowanych we współczesnym biznesie, jako narzędzie do przemyślanej i bezpiecznej strategii prowadzenia działalności. Metoda ta od lat, będąca jedną z niezawodnych i najskuteczniejszych, pozwala na zbadanie zachowań pracowników, kontrahentów czy kandydatów na wyższe stanowisko, którzy mogą podejmować szkodliwe działania w stosunku do przedsiębiorstwa.

Podstawowymi elementami, niezbędnymi do przeprowadzenia stuprocentowo wiarygodnej obserwacji jest dyskrecja, ogromne zaangażowanie, wiedza oraz doświadczenie. W Biurze Detektywistycznym Hermes, łączymy wszystkie te aspekty, dostarczając oczekiwanych informacji w formie raportu, połączonego z pełną analizą.

W zależności od rodzaju sprawy, obserwacje osób i miejsc generują zróżnicowany czas, potrzebny do uzyskania kompletnych i rzetelnych materiałów. Dla detektywa priorytetem jest zgromadzenie faktów, które zadowolą zleceniodawcę, oraz pozwolą mu dzięki zdobytym informacjom, ulepszyć swoje działania, a także uchronić się przed niepożądanymi skutkami nieetycznych zachowań.
Istotnym faktem jest to, iż wszystkie zgromadzone przez nasze biuro materiały, można wykorzystać podczas sprawy sądowej jako dowód, jest to w pełni akceptowana forma dokumentu.

Dzięki przedstawieniu raportu pisemnego, który zawiera zdjęcia, nagranie video i audio.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.