ZADZWOŃ

735-858-555

Informatyka śledcza

Według danych przestępczość w sieci stale wzrasta, kształtując coraz to lepsze systemy, mające bezpośredni wpływ na wzrost wskaźników oszustw komputerowych. W siłę rosną ataki hakerskie, cyberprzemoc, piractwo oraz kradzieże dostępów i baz danych. Są to także problemy, z którymi boryka się także sektor biznesu, boleśnie odczuwając skutki takich działań.

Dane przechowywane na elektrycznych nośnikach nie są niestety całkowicie trwałe, istnieje więc ryzyko, że mogą ulec zniszczeniu lub celowej likwidacji. Sytuacja taka naraża firmę na utratę ważnych plików, których dostanie się w niepowołane ręce, może mieć bardzo nieprzyjemne skutki. Fachowa pomoc, poparta odpowiednią wiedzą w zakresie informatyki śledczej jest więc w takim przypadku niezbędna.

W Biurze Detektywistycznym Hermes nie raz już udało nam się ratować z podobnej opresji klientów, którzy z dnia na dzień zostali postawieni w tak kłopotliwej sytuacji. Efekty takich działań mają bowiem negatywny wpływ na funkcjonowanie całego systemu firmy, co w praktyce bardzo często oznacza gigantyczne straty finansowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, precyzji działań oraz częstemu rozwiązywaniu problematycznych aspektów związanych z działem IT, jesteśmy w stanie odzyskać dane z każdego cyfrowego nośnika oraz kompleksowo podjąć się działań informatyki śledczej. Pomagamy także naszym klientom w zakresie włamań do sieci: kradzieży, wycieku, zniszczenia danych i innych incydentów informatycznych. Właściciele firm bardzo często narażeni są na kradzież danych przez nielojalnych pracowników, złamanie zakazu konkurencji lub szpiegostwo. W takiej sytuacji najlepiej jest zgłosić problem do ekspertów, gdyż nieprzemyślane działania mogą znacznie pogorszyć sprawę, narażając na kolejne kłopoty, które tylko pogłębia problem.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.