ZADZWOŃ

735-858-555

O nas

Hermes Detektywi to biuro detektywistyczne, którego działalność oparta jest przede wszystkim o solidne filary doświadczenia, wiedzy i lat praktyki całego zespołu. Konfrontując się z różnorodnymi sytuacjami, zawsze stawiamy na dyskrecję, pełen profesjonalizm i postępowanie zgodne z prawem.

W trosce o zapewnienie usług na najwyższym poziomie, wraz z doświadczeniem posiadamy wszystkie uprawnienia niezbędne do efektywnego działania w branży. Świadczymy usługi detektywistyczne na podstawie licencji nr 0007082 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Warszawie. Posiadamy wpis do rejestru przedsiębiorców nr RD-2/2020 który prowadzony jest przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawarte w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń SA. Każda nasza usługa wykonywana jest z poszanowaniem prawa, zgodnie z ustawą z dnia 6 lipca 2001r. o usługach detektywistycznych. Szanując prywatność naszych klientów, przywiązujemy szczególną wagę do zgodnego z prawem przetwarzania danych, ograniczamy ryzyko wystąpienia naruszeń zabezpieczenia danych oraz ochronę przed ich utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

Za każdym sukcesem Biura Detektywistycznego Hermes stoi dobrze zorganizowany zespół składający się z licencjonowanych detektywów. Współpracujemy ze specjalistami ds. technik szpiegowskich i informatyki śledczej, prawnikami, psychologami, kryminologami którzy wspierają nas swoją wiedzą. Stale finalizujemy zlecenia z całej Polski oraz Europy, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby każdego Klienta. Prężnie działamy od 10 lat, nieustannie zwiększając zakres swoich umiejętności. Podejmujemy się wybranych spraw, od klientów którzy akceptują nasze legalne metody pracy.

Jeżeli uważasz, że możemy Ci pomóc - skontaktuj się z nami!

Biuro Detektywistyczne Hermes

 

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.