ZADZWOŃ

735-858-555

O firmie

Hermes Detektywi to biuro detektywistyczne, którego działalność oparta jest przede wszystkim o solidne filary doświadczenia, wiedzy i lat praktyki całego zespołu. Konfrontując się z różnorodnymi sytuacjami, zawsze stawiamy na dyskrecję, pełen profesjonalizm i postępowanie zgodne z prawem.

W trosce o zapewnienie usług na najwyższym poziomie, wraz z doświadczeniem posiadamy wszystkie uprawnienia niezbędne do efektywnego działania w branży. Świadczymy usługi detektywistyczne na podstawie licencji nr 0007082 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Warszawie. Posiadamy wpis do rejestru przedsiębiorców nr RD-2/2020 który prowadzony jest przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawarte w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń SA. Każda nasza usługa wykonywana jest z poszanowaniem prawa, zgodnie z ustawą z dnia 6 lipca 2001r. o usługach detektywistycznych. Szanując prywatność naszych klientów, przywiązujemy szczególną wagę do zgodnego z prawem przetwarzania danych, ograniczamy ryzyko wystąpienia naruszeń zabezpieczenia danych oraz ochronę przed ich utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

Za każdym sukcesem Biura Detektywistycznego Hermes stoi dobrze zorganizowany zespół składający się z licencjonowanych detektywów. Współpracujemy ze specjalistami ds. technik szpiegowskich i informatyki śledczej, prawnikami, psychologami, kryminologami którzy wspierają nas swoją wiedzą. Stale finalizujemy zlecenia z całej Polski oraz Europy, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby każdego Klienta. Prężnie działamy od ponad 8 lat, nieustannie zwiększając zakres swoich umiejętności. Podejmujemy się wybranych spraw, od klientów którzy akceptują nasze legalne metody pracy.

Jeżeli uważasz, że możemy Ci pomóc - skontaktuj się z nami!

Biuro Detektywistyczne Hermes

 

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.